Gastronomia

Pasieka Miodomania Jaworscy w Kłodzinie

Kłodzino 20/2, 78-460 Barwice

11 km od Uzdrowiska Połczyn-Zdrój, 16 km od miasta Barwice, znajduje się wioseczka Kłodzino (w powiecie Szczecineckim), a na jej terenie Pasieka Renaty i Piotra Jaworskich.

W swojej  Pasiece Państwo Jaworscy współpracują tylko z naturą a efektem tej współpracy jest przepyszny miód zarówno ten naturalny jak i smakowy z dodatkiem owoców liofilizowanych.

W rozstrzygniętej III EDYCJI KONKURSU Etapu wojewódzkiego Zachodniopomorskiej Izby Rolniczej pn. „SMAKI ZAMKNIĘTE W SŁOIKU” „Miód z czarną porzeczką” Państwa Jaworskich zajął III MIEJSCE a wcześniej miód Państwa Jaworskich zajął I miejsce na Etapie Powiatowym.
W Pasiece powstają także świece.
Pani Renata  - nie robi ich "hurtem". Każda świeca wykonywana jest ręcznie, każdej z nich poświęca naprawdę dużo czasu, tak aby każdy detal był na swoim miejscu.

Świece powstają ze 100% naturalnego wosku pszczelego. Wosk sam w sobie jest doskonałym materiałem rękodzielniczym i prozdrowotnym. 

Wyznacz trasę

Strona przygotowana przez: Amistad

Korzystamy z cookies

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...